Mobirise

Zajęcia JESIEŃ 2020

szczegółowy harmonogram zajęć dostępny w recepcjach

Aqua Fitness

Ćwiczenia wykonywane w basenie przy muzyce. Są one bezpieczne i przyjemne, nie obciążają stawów. Zajęcia te sprawiają dużo radości i nie są skomplikowane pod względem wykonania. Warto rozpocząć dzień tą formą aktywności.

Zwiedzanie CEP/TPN

To indywidualny spacer do Centrum Edukacji Przyrodniczej Tatrzańskiego Parku Narodowego. Na miejscu Sala odkryć z interaktywnymi grami dla dzieci i dorosłych oraz ciekawostkami dotyczącymi tatrzańskich zwierząt i roślinności oraz ok. 1h spacer z lektorem po salach jak również jaskini, łące, lesie z mnóstwem informacji o Tatrach.

Bieganie

Dobry początek dnia. Krótkie zajęcia rozruchowe w formie marszobiegu dostosowane do możliwości kondycyjnych naszych Gości. Biegamy po odpowiednio dobranym terenie i w odpowiednim tempie.

Nordic Walking

Spacer z kijami teleskopowymi po atrakcyjnym turystycznie terenie. Zapraszamy do dolin reglowych na 2 – 3 godzinną wycieczkę krajoznawczą. Jest to godna polecenia forma aktywnego spędzenia czasu, wcale nie wymagająca zaawansowanej kondycji fizycznej.

Kręgle

Zapraszamy do Aqua Parku na kręgielnię. Dla naszych Gości w określonych godzinach gra w specjalnej cenie. To świetna zabawa dla ducha i ciała.Wycieczka do dolin reglowych

Proponujemy Państwu 2 – 3 godzinną wycieczkę do bardzo atrakcyjnych turystycznie tatrzańskich dolin. Możemy wspólnie zobaczyć takie doliny jak: Białego, Ku Dziurze, Strążyską czy Olczyską. W trakcie spaceru rozmawiamy o Zakopanem i okolicach.

Indywidualna nauka pływania

Zapraszamy do naszego Aqua Parku, gdzie proponujemy skorzystać z lekcji pływania lub przekazać swoje pociechy pod opiekę opiekuna/instruktora.

Zajęcia - jesień 2020r.

  1. Aqua Fitness lub bieganie. Oferta przedśniadaniowa, zjęcia z instruktorem dostępne w dniach: poniedziałek - piątek.
  2. Spacer edukacyjny do Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN. Oferta w godz. 9:00-15:00. Ostanie wejście o 14:00.
    Indywidualne zwiedzanie dostępne w dniach: poniedziałek - sobota po wcześniejszej rezerwacji na: biletcep.tpn.pl.
  3. Wycieczka do dolin reglowych lub Nordic Walking. Oferta po śniadaniowa w godz. 10:30 - 13:00. Zajęcia z instruktorem dostępne w dniach: poniedziałek - piątek po wcześniejszej rezerwacji w recepcji obiektu.
  4. Kręgle w Aqua Park Zakopane - dla naszych Gości w godz.: 10.00 – 19.00. Indywidualne korzystanie z torów w specjalnej cenie dla gości hotelowych: 40 zł/tor.
    W celu rezerwacji prosimy o kontakt z kręgielnią pod nr tel. 18 202 58 18.
  5. Indywidualna nauka pływania - w godzinach 10:00 - 19:00. Zajęcia z instruktorem dostępne w dniach: poniedziałek - piątek. W celu rezerwacji prosimy o kontakt z recepcją obiektu.

Built with Mobirise maker