Aktywny wypoczynek pod Tatrami

Kategoria: Wydarzenia

Aktywny wypoczynek pod Tatrami dla wszystkich naszych Gości!

Wypoczywać można na wiele różnych sposobów. Jeśli jednak należysz do grona osób, które aktywność fizyczną mają we krwi lub po prostu marzysz o poprawieniu swojej kondycji, to właśnie do Ciebie skierowana jest nasza oferta! Z myślą o wszystkich, dla których urlop nie kończy się na długich godzinach spędzonych w łóżku czy na leżaku opracowaliśmy bogaty pakiet zajęć sportowych.

Zatrzymując się w obiektach noclegowych należących do spółki POLSKIE TATRY S.A., otrzymujesz je w cenie pobytu. W ramach oferty znajdziesz aktywności dostosowane do potrzeb osób w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod okiem doświadczonych i profesjonalnych trenerów.

Szeroki wachlarz zajęć sportowo-rekreacyjnych nie pozwoli Ci na nudę, a przy okazji w przyjemny sposób pomoże spalić zbędne kalorie (a o te – dzięki pysznym potrawom serwowanym w naszych restauracjach – nie trudno!). Do wyboru masz aż 8 rożnych aktywności: Aqua Fitness, naukę pływania, kręgle, spacery edukacyjne, wycieczki rowerowe, seanse w grocie solnej, trekking i spinning.

Ale to nie koniec niespodzianek! Zapisując się na min. 3 zajęcia sportowo-rekreacyjne otrzymasz od nas prezent, który z pewnością posłuży Ci nie tylko na górskim szlaku. Nie trać więc czasu na szukanie idealnej oferty pobytowej – już ją znalazłeś! Aktywny wypoczynek u stóp Tatr sprawi, że z pewnością będziesz naszym częstym Gościem. Zapraszamy!

Certyfikaty

Partnerzy