Konferencje

KONFERENCJE

 

Konferencja, biznes w górach?

Czemu nie, Zespół Pensjonatów Antałówka sprawi, że pobyt w Zakopanem stanie się nie tylko inspirującym doświadczeniem, ale również i dobrą zabawą.
Pragniemy, aby uczestnictwo w każdym zaplanowanym przez Państwa wydarzeniu okazał się czystą przyjemnością, a zarazem i odpoczynkiem od miejskiego zgiełku.

Na życzenie gości organizowane są również rozmaite atrakcje, m.in. wspólne biesiadowanie w Altanie Grillowej, zajęcia z wykwalifikowanym instruktorem nauki pływania i jazdy na nartach, trekking, poranne i wieczorne jogging. Na terenie Aqua Parku Zakopane, który należy do tej samej grupy co Zespół Pensjonatów Antałówka, można miło spędzić czas w kręgielni, czy w strefie saun, nie wspominając o nielimitowanym korzystaniu z atrakcji wodnych. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Oferta dla biznesu
120,00 zł/osoba/nocleg ze śniadaniem - przy grupie min. 20 osób w cenie

  • nielimitowane atrakcje wodne w Aqua Park Zakopane,
  • Strefa Saun: Sauna Fińska, Solankowa, Biosauna, Łaźnia parową, Kabina Zimowa oraz Pokój relaksacyjny.
  • WI-FI,
  • parking.

Do Państwa dyspozycji oddajemy: 81 standardowo wyposażonych, przestronnych pokoi, w tym studia i apartamenty, 2 sale restauracyjne (dla 120 i 40 osób), 3 sale konferencyjne (dla 140, 50 i 40 osób), drink bar, salę kominkową, ogródek letni na tarasie, duży ogród z placem zabaw, oraz garaże (za dodatkową opłatą).

Usługi dodatkowo płatne:

  • gry zręcznościowe: bilard i piłkarzyki,
  • kręgielnia, zajęcia fitness, w Aqua Park Zakopane,
  • wyżywienie: obiad 30,00 zł/osoba, obiadokolacja 35,00 zł/osoba,
  • przerwa kawowa: 20,00 zł/osoba (kawa, herbata, woda mineralna, sok owocowy, ciastka, owoce)

* Przy min. 2 noclegach gwarantujemy wstęp do Aqua Parku Zakopane w cenie pobytu – rodzaj wstępu ustalany indywidualnie w zależności od ilości osób i długości pobytu, Przy pobytach trwających min. 2 doby oferujemy wstęp do kręgielni w Aqua Parku Zakopane w preferencyjnej cenie.

 

Certyfikaty

Partnerzy