Mobirise

Zmieniamy się z myślą o Was i Waszym komforcie.

Teraz ten sam, dobrze Wam znany, Pensjonat Antałówka zyskuje nowy charakter, a jakość świadczonych przez nas usług wkracza na nowy poziom! Do Waszej dyspozycji oddajemy trzykondygnacyjną przewiązkę, łączącą nasz pensjonat z kompleksem basenów termalnych Aqua Park Zakopane.

Co to oznacza w praktyce?

Tylko to sobie wyobraź! Tuż po zjedzeniu pysznego śniadania, z których słynie nasza kuchnia, wracasz do pokoju, zakładasz dostępne na miejscu szlafrok i kapcie, zabierasz ze sobą ręcznik kąpielowy i ruszasz w stronę parku wodnego bez konieczności wyjścia na zewnątrz budynku. A po powrocie ugasisz pragnienie butelką wody, która będzie na Ciebie czekać w pokoju. Czyż to nie poprawi jakości Twojego pobytu u nas? W cenie wypoczynku w trzygwiazdkowym pensjonacie otrzymasz świadczenia do tej pory zarezerwowane dla hoteli. Sama możliwość łatwego przedostania się na teren aquaparku to nie jedyna pozytywna zmiana, jaką odczujesz podczas pobytu w budynku głównym Zespołu Pensjonatów Antałówka.

Na poziomie +1 przewiązki zlokalizowane są dwa nowoczesne Studia VIP – stąd droga do basenów termalnych jest jeszcze krótsza. Poza standardowym wyposażeniem (ręczniki, szlafroki, kapcie) znajdziesz w nich zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz komplet naczyń, dzięki czemu zyskasz nie tylko komfort, ale też dużą niezależność. Dla każdego Studia VIP zarezerwowane są miejsca postojowe na naszym parkingu – nie musisz się więc martwić o to, czy znajdziesz miejsce dla swojego samochodu (ono zawsze będzie na Ciebie czekać).
Planowane jest także otwarcie medycznego zaplecza. Niebawem i Ty będziesz mógł skorzystać z szerokiej oferty naszego CENTRUM REHABILITACJI I ZDROWIA POLSKIE TATRY S.A. Uruchomienie przewiązki to dopiero początek zmian, jakie nas czekają.

Mobirise

Przewiązka łącząca nasz pensjonat z kompleksem basenów termalnych Aqua Park Zakopane.

Lobby Bar

Na terenie budynku już wkrótce funkcjonować będzie przytulny lobby bar, w którym przy filiżance aromatycznej kawy i porcji pysznego ciasta naszego wyrobu przejrzysz prasę lub zajmiesz się pracą zdalną.

Koncepcja Studia VIP (już od lipca 2021)

Lokalizacja

© Copyright 2021 POLSKIE TATRY S.A.

Created with Mobirise template